![]() |
Χοράρχης ο Γιάννης Τράγκας Χοροδιδάσκαλος η Βαρβάρα Παναγιωτίδου
Σκηνοθεσία -Επιμέλεια ο Κυριάκος Δανιηλίδης
Δ.Σ. του ΝΠΔΔ ΔΗ.ΚΕ.ΚΠΑ.ΚΕ σας προσκαλούν σε μία «Αναδρομή στο Ρεμπέτικο τραγούδι & τον Ελληνικό Κινηματογράφο» που θα παρουσιάσει η Θεατρική Ομάδα και η Χορωδία του ΚΑΠΗ της Δημοτικής Ενότητας Ελευθερίου-Κορδελιού αύριο Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2018 στις 18.30μμ στο Πολιτιστικό Κέντρο Ευόσμου (Μ.Αλεξάνδρου 57).
Συμμετέχει και το Λαϊκό Χορευτικό Τμήμα του Πολιτιστικού συλλόγου Κατοίκων Νέας Πολιτείας.
ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPwq2JCawdNJini433aR6qkKUvNdVuC3Gupr8O4zD46rKWD4i5A06YgbJ9HkQ7ueHFxDu0nMyM3dTKfs0yjR3dHnkGlgd4-4rhwbv8GYzbMxLr7ZPUtNs3nyGZWW6MJfA2zh8e48neLWi_/w70-h71/83074971_10217124394842224_2813853338712408064_n.jpg)
Παπανικολάου Στυλιανός
0 Σχόλια