![]() |
Οι μουσικοχορευτικές εκδηλώσεις θα φιλοξενηθούν στην αίθουσα εκδηλώσεων του- 5ου Δημοτικών Σχολείων Συκεών (Ζ.Γουναρίδη και Μ.Μερκούρη, των 1 Δενδροφυτεία), από τις 10.30 το πρωί έως τη 1.30 το μεσημέρι και από τις 6.30 το απόγευμα έως τις 9.30 το βράδυ.
![Φορτώνεται η φωτογραφία](https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p240x240/893686_622319717781473_2130511994_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeGq36XLUm8M1Z9oEE0SGAxxD3nKl9XWxhEPecqX1dbGEW4VWILBGKnAZmpT3byhA8Y&_nc_ohc=DB6tVs1KTkQAX8gbOS9&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_tp=6&oh=774fc5219b02206e5f0a2b646eb89976&oe=5F0B887A)
![Φορτώνεται η φωτογραφία](https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p240x240/903327_622320057781439_947912390_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeE3EC1VtAKl4EbbO8zkeLtR7RDZntRBUJbtENme1EFQljDzNuJaC1V9-EK7Z2zC9EA&_nc_ohc=2rwOSiaAFIkAX_bKm7E&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_tp=6&oh=1d6a6c59cd7283eeaa4f52bbf3d16097&oe=5F09A10D)
![Φορτώνεται η φωτογραφία](https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p240x240/893686_622319717781473_2130511994_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeGq36XLUm8M1Z9oEE0SGAxxD3nKl9XWxhEPecqX1dbGEW4VWILBGKnAZmpT3byhA8Y&_nc_ohc=DB6tVs1KTkQAX8gbOS9&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_tp=6&oh=774fc5219b02206e5f0a2b646eb89976&oe=5F0B887A)
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ
📧Έχετε κάποια παρατήρηση για το παρόν περιεχόμενο; Θα χαρούμε να σας ακούσουμε
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
0 Σχόλια