Μετά την πρόσκληση του συλλόγου Αγίου Αθανασίου για συμμετοχή μας στο 8ο Αντάμωμα πολιτιστικών συλλόγων ο σύλλογος μας ανταποκρινόμενος στην πρόσκληση έλαβε μέρος με το παραδοσιακό του τμήμα.
![8ο ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ](https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/60142_527381913941921_170743145_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeFsAquWuFMpz_9i8af8sn5S5-Z3ZNmZHSLn5ndk2ZkdIn8aom72ErAmRdmqfihBgnk&_nc_ohc=tCc3GbKgrVsAX9ljBbd&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_tp=6&oh=47256c141935c83c8c0987100d334590&oe=5F148863)
![8ο ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ](https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/564973_527383380608441_1397852958_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeFmlpPzUEVp48rURh8eierPKw5vdrCpu3wrDm92sKm7fOHLhKmhXs1sqfboyARB5Lo&_nc_ohc=Pk7iphZQYnUAX_pHM7R&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_tp=6&oh=c11981d6963438ff30fafba4f3b78b41&oe=5F131F27)
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ
![8ο ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ](https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/60142_527381913941921_170743145_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeFsAquWuFMpz_9i8af8sn5S5-Z3ZNmZHSLn5ndk2ZkdIn8aom72ErAmRdmqfihBgnk&_nc_ohc=tCc3GbKgrVsAX9ljBbd&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_tp=6&oh=47256c141935c83c8c0987100d334590&oe=5F148863)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγίου Αθανασίου Θεσσαλονίκης σας καλεί στην διοργάνωση για 8η συνεχή χρονιά του Ανταμώματος Πολιτιστικών Συλλόγων το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2012 όπου λαμβάνουν μέρος Πολιτιστικοί Σύλλογοι του Νομού Θεσσαλονίκης και άλλων Νομών.Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί από 19:00 ώρα με πατινάδα (περιοδεία) εντός του οικισμού και περί την 21:00 ώρα, στην κεντρική πλατεία του Αγίου Αθανασίου Θεσσαλονίκης με μεγάλη συμμετοχή χορευτών, θεατών και γλέντι μέχρι το πρωί.
![8ο ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ](https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/564973_527383380608441_1397852958_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=e007fa&_nc_eui2=AeFmlpPzUEVp48rURh8eierPKw5vdrCpu3wrDm92sKm7fOHLhKmhXs1sqfboyARB5Lo&_nc_ohc=Pk7iphZQYnUAX_pHM7R&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_tp=6&oh=c11981d6963438ff30fafba4f3b78b41&oe=5F131F27)
![]() |
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ
![]() |
Επιμέλεια άρθρου
Παπανικολάου Στυλιανός
0 Σχόλια